Górny Taras

Wygodne mieszkania dla Ciebie.

Architektura

Górny Taras został zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół tak, aby jego charakter i zastosowane materiały wykończeniowe zapewniły pozytywne odczucia estetyczne mieszkańców.

Jasne, ażurowe balustrady kontrastują z ciemną elewacją obiektu nadając mu atrakcyjny i nowoczesny charakter. Bryła budynku gwarantuje kompromis pomiędzy najkorzystniejszymi warunkami naświetlenia stref mieszkalnych, a ochroną przed hałasem i intymnością przestrzeni półprywatnej.

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu dla mieszkańców przewidziano szereg udogodnień, min. monitoring, naziemne miejsca postojowe, ogródki do mieszkań na parterze, stojaki na rowery, stanowisko do samoobsługowego serwisu rowerów.

Górny Taras odpowiada na Twoje potrzeby w zakresie funkcjonalności, komfortu użytkowania oraz ciekawej architektury. Oferowana przez Ingenium pomoc architekta wnętrz uczyni Twoje mieszkanie przytulnym i niepowtarzalnym.

mieszkania Górny Taras na sprzedaż w Poznaniu przy Malcie

Liczba mieszkań

Suma powierzchni użytkowej

Powierzchnia balkonów

Górny Taras - mieszkania na sprzedaż przy Malcie w Poznaniu

Projektant

Do zaprojektowania Górnego Tarasu, Ingenium zaprosiło poznańską pracownię Neostudio, uhonorowaną wieloma nagrodami branżowymi.
Tworzone przez architektów projekty charakteryzują się odważnym i niebanalnym podejściem odpowiadając najnowszym trendom w architekturze

Lokalizacja

Górny Taras powstaje przy ul. Abpa W. Dymka 190 w Poznaniu, w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych terenów zielonych i rekreacyjnych wokół Jeziora Maltańskiego.

Zaletą tej lokalizacji jest nieograniczona przestrzeń do aktywnego wypoczynku na łonie natury. Sąsiedztwo jezior, lasów, Term Maltańskich i Zoo, zapewni szereg atrakcji dla całej rodziny o każdej porze roku. Dla tych, którzy cenią dobrą rozrywkę nie zabraknie organizowanych tutaj wydarzeń kulturalnych i sportowych, a niepowtarzalna atmosfera festiwali pozostanie na długo w pamięci.

Galerie handlowe, ośrodki zdrowia, placówki oświatowe – wszystko czego potrzebujesz w codziennym życiu jest tuż obok.

Dojazd do ścisłego centrum miasta zajmuje tylko kilkanaście minut

Mapa inwestycji mieszkaniowej Górny Taras

Ceny już od 6 100 zł/㎡ brutto

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Dwa przykładowe warianty mieszkania 7 na pierwszym piętrze.

Chcesz kupić mieszkanie?

Jesteśmy do dyspozycji. Chętnie porozmawiamy i przedstawimy
naszą ofertę na spotkaniu.
Skontaktuj się z nami